• Telefon: 0 850 346 0 999
  • info@rsfilo.com

RS Filo Kiralama Servis Ağı

   Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası olma yolunda Rs Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. RS Filo müşterileri, Uzun dönem araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alırlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, RS Filo farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratır.

  RS Filo, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunar.

  Tüm Türkiye’yi kapsayan anlaşmalı servis noktaları ile Rs Filo, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

  Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Rs Filo’nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan Rs Filo, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

  Tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde , filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

Konuşmayı Başlat
Merhaba; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
HEMEN ARA